SunMonTueWedThuFriSat
1
2
3
Morning Worship 10:30 am
Morning Worship
Jun 3 @ 10:30 am – 11:30 am
 
Enkelit Concert 4:30 pm
Enkelit Concert @ Church and rooms
Jun 3 @ 4:30 pm – 6:30 pm
 
4
Toddler Praise 1:00 pm
Toddler Praise @ Downstairs (West)
Jun 4 @ 1:00 pm – 2:30 pm
 
5
30 minutes with God prayer meeting 1:00 pm
30 minutes with God prayer meeting @ Downstairs east cafe room
Jun 5 @ 1:00 pm – 1:30 pm
 
Prayer Meeting 7:00 pm
Prayer Meeting @ Downstairs rooms
Jun 5 @ 7:00 pm – 7:30 pm
 
Elders Meeting 7:30 pm
Elders Meeting
Jun 5 @ 7:30 pm – 9:00 pm
 
6
Uniformed Organisations 6:00 pm
Uniformed Organisations @ Downstairs rooms
Jun 6 @ 6:00 pm – 8:30 pm
 
7
8
9
Jill Littlewoods group 11:00 am
Jill Littlewoods group @ Church - SW 27
Jun 9 @ 11:00 am – 11:45 am
 
Wedding CP and LB 1:15 pm
Wedding CP and LB @ Church
Jun 9 @ 1:15 pm – 3:15 pm
 
Toddler Praise 1:00 pm
Toddler Praise @ Downstairs (West)
Jun 11 @ 1:00 pm – 2:30 pm
 
Sleights YCA 1:30 pm
Sleights YCA @ Church - SW 27
Jun 11 @ 1:30 pm – 2:15 pm
 
30 minutes with God prayer meeting 1:00 pm
30 minutes with God prayer meeting @ Downstairs east cafe room
Jun 12 @ 1:00 pm – 1:30 pm
 
Prayer Meeting 7:00 pm
Prayer Meeting @ Downstairs rooms
Jun 12 @ 7:00 pm – 7:30 pm
 
Dentdale WI 11:45 am
Dentdale WI @ Church - SW 15
Jun 15 @ 11:45 am – 12:30 pm
 
Morning Worship 10:30 am
Morning Worship
Jun 17 @ 10:30 am – 11:30 am
 
Rail Tours Ltd 2:00 pm
Rail Tours Ltd @ Church - SW 30
Jun 17 @ 2:00 pm – 2:45 pm
 
Audenshaw School 12:00 pm
Audenshaw School @ Church and rooms
Jun 18 @ 12:00 pm – 2:00 pm
 
St John the Evangelist RC Primary 12:45 pm
St John the Evangelist RC Primary @ Church - SW 36
Jun 18 @ 12:45 pm – 1:30 pm
 
Toddler Praise 1:00 pm
Toddler Praise @ Downstairs (West)
Jun 18 @ 1:00 pm – 2:30 pm
 
West Moor Primary School 11:00 am
West Moor Primary School @ Church - SW 46
Jun 19 @ 11:00 am – 11:45 am
 
30 minutes with God prayer meeting 1:00 pm
30 minutes with God prayer meeting @ Downstairs east cafe room
Jun 19 @ 1:00 pm – 1:30 pm
 
Prayer Meeting 7:00 pm
Prayer Meeting @ Downstairs rooms
Jun 19 @ 7:00 pm – 7:30 pm
 
Audenshaw School 12:00 pm
Audenshaw School @ Church and rooms
Jun 20 @ 12:00 pm – 2:00 pm
 
Bradford N Scouts 5:30 pm
Bradford N Scouts @ Church only
Jun 20 @ 5:30 pm – 8:00 pm
 
Uniformed Organisations 6:00 pm
Uniformed Organisations @ Downstairs rooms
Jun 20 @ 6:00 pm – 8:30 pm
 
Clifford Ladies 10:30 am
Clifford Ladies @ Church - SW 30
Jun 21 @ 10:30 am – 11:15 am
 
University of Bfd Int. Students 12:00 pm
University of Bfd Int. Students @ Church - SW 50
Jun 21 @ 12:00 pm – 12:45 pm
 
Almas Group 12:30 pm
Almas Group @ Church - SW ?
Jun 21 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
University of Bradford Int. Students 1:00 pm
University of Bradford Int. Students @ Church - SW 50
Jun 21 @ 1:00 pm – 4:00 pm
 
Bfd Collage Laser Scan 10:00 am
Bfd Collage Laser Scan @ Church and rooms
Jun 22 @ 10:00 am – 2:00 pm
 
Queensway Primary School 10:00 am
Queensway Primary School @ Church - SW 68
Jun 22 @ 10:00 am – 10:45 am
 
National Women’s Register 2:30 pm
National Women’s Register @ Church - SW 10
Jun 22 @ 2:30 pm – 3:15 pm
 
Disley WI 10:00 am
Disley WI @ Church - SW 30
Jun 23 @ 10:00 am – 10:45 am
 
Mrs Julie Los 2:00 pm
Mrs Julie Los @ Church - SW 1
Jun 23 @ 2:00 pm – 2:45 pm
 
Toddler Praise 1:00 pm
Toddler Praise @ Downstairs (West)
Jun 25 @ 1:00 pm – 2:30 pm
 
St Joseph’s RC Primary 10:00 am
St Joseph’s RC Primary @ Church - SW 34
Jun 26 @ 10:00 am – 10:45 am
 
Addingham Primary School 12:30 pm
Addingham Primary School @ Church - SW 35
Jun 26 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
30 minutes with God prayer meeting 1:00 pm
30 minutes with God prayer meeting @ Downstairs east cafe room
Jun 26 @ 1:00 pm – 1:30 pm
 
Norwegian Teachers Group 1:30 pm
Norwegian Teachers Group @ Church - SW 13
Jun 26 @ 1:30 pm – 2:15 pm
 
Prayer Meeting 7:00 pm
Prayer Meeting @ Downstairs rooms
Jun 26 @ 7:00 pm – 7:30 pm
 
Saltaire Stories (Maggie) 4:30 pm
Saltaire Stories (Maggie) @ Cafe Room
Jun 27 @ 4:30 pm – 7:30 pm
 
Uniformed Organisations 6:00 pm
Uniformed Organisations @ Downstairs rooms
Jun 27 @ 6:00 pm – 8:30 pm
 
Gainsborough U3A 11:30 am
Gainsborough U3A @ Church - SW 30
Jun 28 @ 11:30 am – 12:15 pm
 
Norwegian Teachers 12:30 pm
Norwegian Teachers @ Church - SW 13
Jun 28 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Austwick W Group 2:00 pm
Austwick W Group @ Church - SW 16
Jun 28 @ 2:00 pm – 2:45 pm
 
Richmonds Coaches 10:00 am
Richmonds Coaches @ Church - SW 40
Jun 29 @ 10:00 am – 10:45 am
 
Travelsure 3:00 pm
Travelsure @ Church - SW 35
Jun 29 @ 3:00 pm – 3:45 pm
 
Church Fete
Church Fete @ All venues
Jun 30 all-day
 
Jun
21
Thu
University of Bfd Int. Students @ Church - SW 50
Jun 21 @ 12:00 pm – 12:45 pm
Almas Group @ Church - SW ?
Jun 21 @ 12:30 pm – 1:15 pm
University of Bradford Int. Students @ Church - SW 50
Jun 21 @ 1:00 pm – 4:00 pm
Jun
22
Fri
Bfd Collage Laser Scan @ Church and rooms
Jun 22 @ 10:00 am – 2:00 pm
Queensway Primary School @ Church - SW 68
Jun 22 @ 10:00 am – 10:45 am
National Women’s Register @ Church - SW 10
Jun 22 @ 2:30 pm – 3:15 pm
Jun
23
Sat
Disley WI @ Church - SW 30
Jun 23 @ 10:00 am – 10:45 am
Mrs Julie Los @ Church - SW 1
Jun 23 @ 2:00 pm – 2:45 pm
Jun
24
Sun
Morning Worship
Jun 24 @ 10:30 am – 11:30 am
Jun
25
Mon
Toddler Praise @ Downstairs (West)
Jun 25 @ 1:00 pm – 2:30 pm